Szwajcarska marka Valera wchodzi na polski rynek

maszynka

Już od października na polskim rynku dostępne są produkty marki Valera – specjalisty w dziedzinie urządzeń do męskiej stylizacji włosów, golenia brody i depilacji ciała. Podstawowym założeniem szwajcarskiej firmy, jest tworzenie zaawansowanych technologii pozwalających na realizację wartości marki, do których należą jakość, precyzja, niezawodność, kompetencja oraz poszanowanie zdrowia i środowiska. Jesienią 2015 roku marka Valera prezentuje na polskim rynku dwa wyjątkowe produkty dla mężczyzn – profesjonalną maszynkę do strzyżenia włosów „Absolut” oraz uniwersalny zestaw do męskiej stylizacji „Systema”.

Valera Absolut – profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów

Maszynka Valera Absolut to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, którzy poszukują wyjątkowej precyzji w stylizacji włosów. Zastosowane w urządzeniu szlifowane diamentowo japońskie ostrze ze stali szlachetnej DURA BLADE, zapewnia idealną precyzję cięcia i doskonałą jakość strzyżenia. Optymalna zawartość węgla w ostrzu maszynki sprawia, że jest ono niezwykle twarde, a przez to trwałe. Dzięki temu rozwiązaniu strzyżenie maszynką Valera Absolut jest bardzo precyzyjne, a ostrze długo pozostaje odporne na zużycie.

Maszynka Valera Absolut pozwala na regulację długości strzyżenia od 0,5 mm do 9 mm. W zestawie znajduje się zestaw ostrzy o szerokości 30 mm oraz wymienne nasadki grzebieniowe 3 mm, 6 mm oraz 9 mm. Opcjonalnie można również dokupić ostrza o szerokości 10 mm i 40 mm. Z urządzenia można korzystać zarówno podczas podłączenia do sieci, jak również wykorzystując zamontowany w nim akumulator zapewniający 60 min bezprzewodowego działania maszynki. O poziomie naładowania akumulatora informuje wskaźnik LED.

Valera Absolut posiada mocny, profesjonalny silnik. Ergonomiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie maszynki do dłoni, co w połączeniu z jej niewielką waga – zaledwie 135 g – gwarantuje wygodę użytkowania.

Valera Systema – uniwersalny zestaw do męskiej stylizacji

Valera Systema to ultranowoczesny zestaw dla najbardziej wymagających użytkowników, na który składa się aż pięć nasadek tworzących precyzyjny trymer, maszynkę do strzyżenia włosów (o szerokości ostrza 30 lub 38 mm), golenia brody i depilacji ciała. Valera Systema oferuje szeroki zakres ustawienia długości strzyżenia włosów i brody od 0,7 mm do 16 mm Dzięki możliwości regulacji pochylenia końcówki idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Dodatkowo w zestawie są nożyczki, grzebień fryzjerski, grzebień do wąsów i brody oraz olejek do smarowania ostrzy i pędzelek do czyszczenia.

Urządzenie może być zasilane z sieci jak również z akumulatora, który zapewnia bezprzewodową pracę maszynki aż przez 50 minut. O poziomie naładowania akumulatora informuje dwukolorowy wskaźnik LED.

Ładowarka Valera Systema została tak zaprojektowana aby jednocześnie przechowywać wszystkie elementy zestawu. Zapewnia to wygodę użytkowania i gwarantuje, że wszystkie akcesoria zawsze są łatwo dostępne.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz