7 prezentów dla fachowca i majsterkowicza

majsterkowicz

Wygoda, bezpieczeństwo, jakość – te cechy prezentu świątecznego na pewno doceni człowiek, który zajmuje się instalacjami elektrycznymi. Każdą śrubę trzeba dokręcić skutecznie. A gdy jest ich dużo, szybko się męczy.

Powinien więc to zrobić jak najmniejszym nakładem sił. Musi też zdejmować izolację z przewodów, przycinać je i ściskać. Dlatego nie popełni błędu Święty Mikołaj, jeśli takiemu fachowcowi podaruje zestaw 11 narzędzi dla elektryka Felo w specjalnym, poręcznym etui. Wszystkie elementy są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań, ergonomiczne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. No i zawsze na swoim miejscu, więc nie ma mowy o pomyłce. Z takim zestawem żadne zadanie nie okaże się ponad siły obdarowanego.

Dla pracujących z farbami

Natomiast propozycją dla tych, którzy lubią pracować z gorącym powietrzem, jest porządna, łatwa w obsłudze opalarka. Musi być taka, żeby usuwanie starych powłok z farby, odmrażanie zamarzniętych rur, woskowanie nart zimą czy rozpalanie wiosną grilla nie nastręczało problemów. Zresztą, takie narzędzie przyda się w wielu sytuacjach. Idealnym wyborem wydaje się model Steinel HL1400 S w zestawie z wymiennymi dyszami i umieszczony w wygodnej walizce. To urządzenie jest wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem, co sprawia, że korzystanie z niego jest naprawdę proste i przyjemne.

Dla majsterkowiczów i dbających o kręgosłup

Kolejna z naszych propozycji to pomocnik, który zostanie pokochany w każdym domu i w każdej pracy. Szczególnie wtedy, gdy majster lub majsterkowicz ma kłopoty z kręgosłupem. Poduszka montersko-podnośnikowa WINBAG, bo o niej mowa, ucieszy naprawdę każdego. Dlaczego? Bo jej nieograniczone możliwości regulacji ułatwiają m.in. montaż okien, drzwi, poziomowania mebli, sprzętu AGD. Ale sposobów zastosowania jest nieskończenie wiele. Warto podkreślić, że to niepozorne urządzenie może bezpiecznie dźwigać nawet przedmioty ważące 135 kg! Dzięki niej kręgosłup obdarowanego będzie o wiele zdrowszy.

Dla wielbiciela czystości

Ktoś, kto nade wszystko ceni sobie czystość, powinien dostać prezent, który ułatwi mu dbanie o nią. Najlepiej uniwersalny – taki, który pomoże umyć rower, samochód, ale też podjazd do domu, taras czy grill po udanym spotkaniu towarzyskim. Trudne zadanie? Bynajmniej – idealnym prezentem będzie nowoczesna, kompaktowa myjka ciśnieniowa Greenworks 120 bar G30. Posiada moc 1500 W i przepływ wody 400 litrów na godzinę przy ciśnieniu maksymalnym 120 barów. Z tym urządzeniem łatwo utrzymać czystość, łatwo je także transportować i przechowywać.

Dla dozorcy

Bliska Wam osoba zajmuje się utrzymywaniem porządku na stacji benzynowej, w warsztacie czy na parkingu? Ciężka praca – przydałoby się coś, co by ją ułatwiło. No i żeby nie było drogie w utrzymaniu… Te cechy znalazły zastosowanie w wydajnej, wytrzymałej i oszczędnej zamiatarce ręcznej Starmix 477. Doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach. Dzięki systemowi Turbo, w który została wyposażona, sprawnie zbiera śmieci: dwie przednie szczotki przesuwają je w kierunku wałka szczotkującego, a ten przenosi wszystko do zbiornika. Przy okazji wymiata drobny brud pod zamiatarką. Wszystko odbywa się tylko przy pomocy siły mięśni, ale nie jest meczące.

Dla tych, co montują meble

Montaż mebli to żmudne i męczące zajęcie. Znużenie daje się we znaki zwłaszcza wtedy, gdy trzeba złożyć wiele elementów niewielkich rozmiarów i takich, w przypadku których mało jest miejsca na zastosowanie odpowiednich narzędzi. Warto, by z pomocą przyszły tu rozwiązania, które ułatwią pracę. Jeśli taki właśnie podarek jest potrzebny komuś z bliskich, warto sięgnąć po zestaw adapter kątowy Wolfcraft PLUS. Dzięki niemu szuflady, półki i akcesoria błyskawicznie i bez zbędnych kłopotów znajdą się na swoim miejscu. To urządzenie sprawdza się w miejscach trudno dostępnych, a ochoczo współpracuje z wkrętarkami akumulatorowymi i wiertarkami elektrycznymi.

Dla pracujących w warsztacie

Maszyny są, świetne pomysły – również. Ba, są też tacy, którzy chcą zapłacić za ich realizację. Żeby jeszcze było miejsce, w którym można wygodnie wszystko o zgrać… Z praktycznym, solidnym stołem warsztatowym każdy majsterkowicz potrafi „góry przenosić”. Wystarczy więc wybrać odpowiedni i szczęście obdarowanego mamy gwarantowane! Dobry pomysł? Stół maszynowo-roboczy Wolfcraft Master Cut 2500 PRO z 2 płytami! Łączy funkcje stołu do cięcia i frezowania, pozwala na wykorzystanie wyrzynarek i ukośnych pilarek tarczowych. Dzięki dużej powierzchni i składanym nogom można go używać jako platformy roboczej. Możliwość złożenia ułatwia też jego przenoszenie i przechowywanie. No a na dodatek wytrzymuje obciążenie do 120 kg.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz